Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
Gizlilik Sözleşmesi İçin Tıklayınız
Okudum Onayladım
Sipariş Ver
Müşteri hizmetleri sayfasından sipariş durumunuzu kontrol edebilir, sık sorulan sorulara ulaşabilirsiniz.
Bizleri haftaiçi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde dilediğiniz zaman arayabilir, ya da sitenin en altında bulunan aranma talebi formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.
Siparişinizi ister KAPIDA nakit ödeyin, isterseniz KAPIDA kredi kartınızla ödeyin. Güvenli alışverişin keyfini çıkarın. Sitemiz YETKİLİ SATIŞ sitesidir. Ürünlerimizin tamamı ORJİNAL ve SIFIR kutusundadır.
Lütfen SAHTE ÜRÜNLERE dikkat edin. Piyasada bulunan birçok sahte ürün sizin sağlığınızı tehdit etmektedir. Lütfen satışı yapılan ürünün marka logosuna ve ismine dikkat ediniz. Ürünlerimizin tamamı ORJİNAL olup faturaları ile beraber gönderilmektedir.
Gizliliğinize önem veriyoruz. Kargoya verdiğimiz her ürün kargo poşeti içerisinde olup dışardan bakınca anlaşılmayacak şekilde paketlenir. Siparişinizi kargo görevlisi dahil kimse bilmez.
Sipariş verdiğiniz ürünler aynı gün kargoya verilir. Eğer İstanbul sınırları içerisinde sipariş veriyorsanız, kargonuz MOTORİZE kuryeler tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde iletilecektir.
bonusa özel peşin fiyatına 3 taksit


TERMAL SAUNA KEMER NEDİR, NASIL ETKİ EDER?


termal sauna kemeri

TERMAL SAUNA KEMER İLE SAĞLIKLI KİLO VERİNtermal kemeri

Termal kemer ince bel ve düzgün fizik isteyen herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür ve kullanan herkes üzerinde kısa süre içerisinde etkisini göstermeye başlayacak bir üründür.

Termal kemerin bakımı da oldukça kolaydır. 30° – 40° de elde ve sabunlu su ile yıkanmalıdır. Onun dışında hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Ütülenmemeli ve ısı kaynağı yakınlarında bir yerlerde kurutulmaya bırakılmamalıdır. Doğal yollarla kurutulmalıdır.

Termal kemerin etkileri oldukça yüksektir. Bel bölgenizi sıcak tutacak olan termal kemer bu sayede ağrılarınızın azalmasına da yardımcı olacaktır. Bunun yanında özel yapısı sayesinde termal etki gösterir ve sürekli olarak mikro masajlar yaparak bölgesel yağları ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
 

 

orjinal termal kemer


TERMAL SAUNA KEMERİN ÖZEL YAPISI

Termal kemer özel yapısı sayesinde termal etki gösterir ve bunun yanında da mikro masaj etkisi ile de bölgesel yağlanmaları ortadan kaldırabilir ve bu bölgesel yağlanmaların oluşumunu engeller. Termal kemerin yarattığı sürekli olarak mikro masaj etkisi ile kan dolaşımının hızlanmasına katkı sağlar. Termal kemeri oluşturan katmanlar şunlardır;
  •    Dış Katman (elastik Kumaş)
  •    Orta Katman (3 mm Neoprean)
  •    İç Katman (Kanallı Havlu Dokuma)
 

termal sauna kemer siparişi